Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

A máme to tady…velká fotoreportáž z již 6.ročníku Dětského dne pořádaného v naší obci.

Dne 20. června se konal již 6. ročník Dětského dne, který byl tentokrát pořádán členy místního fotbalového spolku Sokol Tichonice. Místem konání bylo již tradičně fotbalové hřiště v Tichonicích, na kterém se v sobotním dopoledni sešlo bezmála 60 dětí zapsaných v jednotlivých disciplínách.  V letošním roce byl pro děti připraven o něco pestřejší program a to díky přispění z fondu hejtmana Středočeského kraje MuDr.Davida Ratha.
Radost v očích všech malých účastníků byla pro všechny pořádající a přítomné rodiče největším zážitkem a hlavním cílem dětského dne. První kroky většiny malých návštěvníků vedly na novou atrakci, kterou byl skákací hrad. Hned v prvních okamžicích, kdy se jeho věžičky vypnuly k nebi, byl v obležení malých zvědavců, kteří se sesypali jako mouchy na lep.Radostného výskání a zástup dětí u této atrakce svědčil o tom, že se skákací hrad dětem hodně líbil.

Skákací hrad ale nebyl hlavním cílem a lákadlem pro starší děti. Ty se sešli z blízkého i vzdálenějšího okolí do naší obce aby soutěžili a závodili v připravených disciplínách. Pří pohledu do prezenčních listin k jednotlivým disciplínám najdeme návštěvníky například ze Soušic, Kácova, Tehova nebo Kladrub.

Ač se na nás počasí tvářilo velmi nevlídně již od brzkého rána, nakonec nás z připravených sportovišť vyprovodil déšť až v samém závěru dětského dne. Dobrou náladu a radost všech zúčastněných dětí však ani malá přeháňka nemohla zkazit. Zvukovou kulisu zajišťoval po celý den DJ Kmoch, který svými hity přispěl také nemalou měrou k dobré náladě všech zúčastněných.

 Po celý den bylo pro všechny malé sportovce připraveno něco dobrého k snědku. Hned při zápisu obdržel každý účastník malý balíček a samozřejmě ti nejúspěšnější byli zaslouženě dekorováni medailovými úlovky.

Celým dětským dnem provázela děti příjemná moderátorská dvojice slečna Srbová společně s místostarostkou obce paní Němcovou. Členové fotbalového klubu se pak starali o hladký průběh jednotlivých disciplýn a celkové zajištění celé akce. 

 A jak to vlastně u nás vypadalo a dopadlo? Kdo u nás byl – tak ví a pro ty, kteří by se k nám snad chystali napřesrok, máme malou foto ochutnávku.

 

Additional information

We use cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.