Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

První sobotní podvečer v březnu, dne 3.3.2007, uspořádal OÚ Tichonice ve spolupráci s dobrovolníky z řad občanů, kulturní večer v nově zrekonstruovaném objektu bývalé školy. Tento večer posloužil nejen k představení umění dětí, které vystoupili se zajímavým programem ale také ke společné zábavě všech občanů a to od těch nejmenších až po ty nejstarší. Večer byl taká významný tím, že se poprvé otevřela nově zrekonstruovaná budova školy veřejnosti.

V bývalé tichoňské škole se sešlo na 60 občanů, a to nejen z Tichonic ale také z okolních vesnic a osad, kteří se během večera náramně bavili. Celým večerem pak provázela hudební skupina SEBRANKA.O zahájení a uvedení večera se postaral bývalý starosta obce p. Josef Novotný. Pak již byla řada na našich dětech.

Své umění ve hře na kytaru předvedli Veronika a Jaroslav Němcovi, které doprovázela na elektronické klávesy Věra Schraierová. Spolu pak doprovázeli dalších 8 dětí, které společně zazpívaly několik písniček pozorně naslouchajícímu obecenstvu. Každé z těchto dětí pak předneslo jednu básničku. Postupně tak vystoupily Ondřej Tůma, Martin Gregor, Nikola Novotná, František Novotný, Jiří Procházka, Michal Dobiáš, Jiří Štícha a Rudolf Šaněk.

První část večera zakončila svým přednesem prózy Michala Boštičková, kterou sledovalo pozorně nejen publikum ale také minulý i současný starosta Tichonic. 

Pak již naladila své nástroje hudební skupina SEBRANKA, která provázela zbytkem večera až do ranních hodin. Průběh celého večera je zachycen v této fotogalerii.


 

Additional information