Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 
Dne 5.5.2007 se v Soušicích oslavovalo 80. let od založení místního sboru dobrovolných hasičů (SDH). Ten byl založen v roce 1927. Při té příležitosti byla k vidění v provozu stará stříkačka, která byla tažená koněm. Zahájení oslav obstarali členové SDH, kteří po nástupu projeli na historickém spřežení celou obcí.
 Pak již dostal slovo velitel hasičského sboru Soušice a starosta obce Tichonice v jedné osobě pan Jaroslav Vaník, který pronesl pár slov o historii hasičského sboru a o průběhu oslavy. V průběhu den se pak oslavovalo sportem a to konkrétně nohejbalovým turnajem do kterého se přihlásilo 11 mužstev. Hrálo se na 2 hřištích. První z nich se nacházelo na zahradě u pana Kuklíka a bylo s travnatým povrchem. Druhé ze hřišť bylo u hasičské zbrojnice.
Celý den byl ve znamení dobré nálady a špičkových sportovních výkonů, kterým přálo i dobré počasí. Cena pro vítěze nohejbalového turnaje však nakonec zůstala v držení domácího týmu Soušic ve složení: Ladislav Hromas st., Marek Neužil a Pavel Bezák st. Více fotografií z celého dne naleznete ve fotogalerii.
 

Additional information