Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Léto uteklo jako voda a dětský smích a křik se od vyhřátých rybníků přesunul do školních lavic. Ač nám počasí stále dopřává plné dávky slunečních paprsků a sluncem zalitých dnů, podzim již vystrkuje své chladné prsty a chystá nás na chladná a sychravá rána. Na polích nejen v okolí naší obce finišují sklizňové práce a stromy se chystají na vymalování krajiny svou podzimní paletou nádherných barev. Na následujících fotografiích s námi můžete sledovat proměnu okolí naší obce.

 

   
   

 

Additional information

We use cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.